فرش ها در منازل محلی برای احساس آرامش و لذت بردن ساکنین آن هستند . کودکان وقتی راه رفتن را روی فرش های با نقش و نگار سنتی و زیبا آغاز می کنند ، از گذراندن زمان خود روی فرش و قالی احساس امنیت می کنند.

ولی نکته ای که باید به آن توجه شود این است که همین فرش های زیبا اگر بصورت منظم شستشو نشوند تهدیدی برای سلامتی عزیزان ما می شوند . اگر دوست دارید دلایل اهمیت شستشوی فرش را بدانید با ما تا انتهای مقاله همراه باشید. ما در قالیشویی نائین شستشوی فرش بامبو را با مدرنترین دستگاه های ساخت اروپا انجام می دهیم.

شستشوی فرش بامبومهمترین دلایل شستشوی منظم فرش

1. عمر فرش شما را طولانی تر میکند

اینکه فرش را چگونه و در چه مکانی نگهداری می کنیم رابطه مستقیمی با عمر فرش دارد . عوامل دیگر بر مدت زمان ماندگاری فرش شما تأثیر می‌گذارند ، مانند آب و هوا . با این حال، بدون استفاده از قدرت شستشوی منظم فرش، اساساً تضمین می‌کنید که فرش شما تا آنجا که می‌تواند دوام نخواهد داشت. یک فرش خوب نگهداری شده می تواند تا پانزده سال دوام بیاورد.

شستشوی فرش بامبو در قالیشویی نائین موجب طول عمر فرش های شما می شود. همچنین رفوگری و کلیه خدمات مربوط به آن در قالیشویی در نبرد انجام میشود . پرترددترین قسمت های فرش شما باید روزانه جاروبرقی شود، اما نقاطی که تردد کمتری دارند فقط دو تا سه بار در هفته نیاز دارند.

2. از سلامت شما در منزل محافظت می کند

فرش‌ها کف‌پوش‌های بسیار خوبی را ایجاد می‌کنند، اما اگر تمیز نگه‌داشته نشوند، می‌توانند میکروب ها و ویروس های زیادی را در خود جای دهند. شوره، گرده و خاک می توانند در فرش شما به دام بیفتند. کنه های میکروسکوپی گرد و غبار می توانند در فرش های کثیف رشد کنند . یک فرش کثیف همچنین یک مکان بالقوه برای رشد کپک و قارچ است.

آیا هیچ یک از این چیزها شبیه آنچه شما در کسب و کار یا خانه خود می خواهید به نظر می رسد؟ به احتمال زیاد نه. تمیز نگه داشتن فرش این مواد حساسیت زا را از بین می برد و تضمین می کند که به سلامت شما آسیب نمی رسانند.

3. کیفیت هوا را بهبود می بخشد

نه تنها میکروب های زیادی در یک فرش کثیف تکثیر می شوند، بلکه اغلب به هوای دفتر یا خانه شما نیز منتشر میشود . شستشوی فرش بامبو با دستگاه تضمین می کند که اعضای خانواده شما در هوایی پاکیزه نفس بکشند .

یک فرش کثیف پر از انواع میکروب است، مانند شوره حیوانات خانگی، آلرژن های سوسک، سرب و بقایای گازهای سمی. تمیز نگه داشتن فرش شما تضمین می کند که افراد هنگام راه رفتن در محل کار شما چیزهای مضر تنفس نمی کنند. قالیشویی در بلوارابوذر با استفاده از بهترین متخصصین ، بهترین سرویس دهی را به شما می دهند.قالیشویی فرش بامبو

4. دکوراسیون منزل و اداره شما را شیک می کند

شما میتوانید شستشوی انواع فرش های خود را در قالیشویی نائین با اطمینان خاطر انجام دهید . همچنین خدمات مبلشویی و خشکشویی در محل را با استفاده از بهترین دستگاه ها انجام میدهند. اگر می خواهید که کسب و کار و منزل شما همیشه به بهترین شکل به نظر برسد ، به نظافت فرش های خود اهمیت بدهید .شما میتوانید از متخصصان ما در قالیشویی در حکیمیه مشاوره بگیرید تا بهترین سرویس برای شما انتخاب شود .

مهم نیست که سطوح بدون گرد و غبار یا شفافیت پنجره های شما چقدر است، یک فرش کثیف فضای شما را نامرتب نشان می دهد. کفپوش شما نه تنها بر ظاهر اتاق بلکه بر احساس اتاق نیز تأثیر می گذارد. اگرچه ممکن است ظریف باشد، اما مشتریان و کارمندان شما از کیفیت راه رفتن روی یک فرش کرکی و تمیز در مقابل فرش کثیف و درهم شده قدردانی خواهند کرد.

5. از سرمایه گذاری شما محافظت می کند

اگر فرش بامبو گران قیمت در منزل دارید و نگران این هستید که قالیشویی مطمئن پیدا کنید ، از خدمات شستشوی فرش بامبو در قالیشویی نائین استفاده کنید . شستشوی فرش بامبو با دستگاه مخصوص سرمایه شما که همان فرش شماست حفظ میکند .

6. بوی نامطبوع را از بین می برد .

آیا تا به حال در مورد خستگی بویایی شنیده اید؟ این عبارت به پدیده عادی عادت کردن به بوها اشاره دارد که دیگر آن را بو نمی کنید.

معنی آن این است که دفتر یا خانه شما ممکن است بوهایی داشته باشد که برای مشتریان یا مهمانان بسیار مشهود است اما شما اصلا بو نمی کنید. این کمی ترسناک است، اینطور نیست؟

یک راه آسان برای مبارزه با این مشکل بالقوه شرم آور، حفظ یک برنامه منظم شستشوی فرش بامبو است

7. لکه ها را از بین می برد

هیچ چیز به اندازه یک لکه قهوه یا لکه چربی بزرگ باعث نمی‌شود دکوراسیون منزل شما بد بشود .

اگر دفتر یا خانه شما آمد و شد زیادی را تجربه می کند ، شستشوی فرش بامبو در قالیشویی نائین می تواند تضمین کند که فرش های شما حتی بعد از عید نوروز هم کاملاً جدید به نظر می رسند. قالیشویی نائین تمامی خدمات مربوط به شستشوی انواع فرش ها را با بهترین کیفیت انجام میدهد .

8. کسب و کار شما را حرفه ای و خانه شما را بکر جلوه می دهد

مشتریان شما اولین برداشت خود را از شرکت شما پس از ورود به کسب و کار شما خواهند داشت.

آیا می خواهید این تصور از فرش های لکه دار و بویی عجیب باشد؟

احتمالا نه. از سوی دیگر، اولین برداشت می تواند حرفه ای بودن، عطر با کیفیت بالا و کیفیت مثبت هوای پاک باشد.

قالیشویی در نارمک قالیشویی نائین

9. نفس تازه ای به اتاق می دهد

حتی اگر توانایی انجام بازسازی کامل دفتر یا خانه خود را ندارید، تمیز کردن حرفه ای فرش به هر اتاقی احساس نو بودن می دهد. اگر احساس می کنید دفتر یا خانه شما خسته و کسل کننده به نظر می رسد، همین الان با قالیشویی نائین تماس بگیرید و از خدمات رفوگری و کلیه خدمات مربوط به آن و همچنین مبلشویی و خشکشویی در محل استفاده کنید و شادی و نشاط را به منزل و محل کار خود برگردانید .

10. بهره وری را بهبود می بخشد

اکنون مشخص شده است که یک دفتر تمیز و سازمان یافته بهره وری و رفاه کارکنان را افزایش می دهد. از طرف دیگر، یک فضای اداری ناپاک و نامنظم می تواند احساس اضطراب را در طول فرآیند تصمیم گیری برای کارکنان و مشتریان شما افزایش دهد. نه تنها کارمندان شما به دلیل درک پاکیزگی بهره وری بیشتری خواهند داشت، بلکه عملکرد بیشتری نیز خواهند داشت زیرا سالم تر و شادتر خواهند بود.

فرش بامبو اگر تمیز نباشد ، جلوه بدی به محل کار شما می دهد . شستشوی فرش بامبو را جدی بگیرید اگر به بهره وری شرکت خود علاقه دارید و اهمیت می دهید . داشتن فرش تمیز مهمتر از آن چیزی است که در ابتدا ممکن است تصور کنیم. اگر فرش های کسب و کار یا خانه شما به طور مرتب تمیز نمی شوند، زندگی در محیطی سالم تر، راحت تر و شادتر را از دست می دهید.

11. بهبود ایمنی در محل کار و شرکت

فرش بامبو به دلیل تبدیل شدن به مکانی برای آلرژن ها، ذرات گرد و غبار و باکتری ها بدنام است. اگر شما یا هرکسی در محل کار و یا شرکت مستعد مشکلات تنفسی هستید، ذرات موجود در فرش کثیف می‌توانند افزایش یافته و/یا منجر به مشکلات تنفسی، مانند آسم و آلرژی شوند. تمامی افراد منزل و محل کار اگر به شستشوی فرش توجه نشود در معرض خطرات تنفسی و پوستی قرار میگیرند .

شستشوی فرش بامبو در قالیشویی نائین ، شما را از این مشکلات رها میکند . همکاران ما در قالیشویی شرق تهران منتظر تماس شما هستند تا بهترین سرویس را برای شما انتخاب کنند . قالیشویی در تهرانپارس با استفاده از مدرن ترین دستگاه ها به تمیز کردن با بخار آب و استخراج آب گرم به حذف کنه های گرد و غبار، باکتری ها و سایر مواد حساسیت زا می پردازد که در نهایت به شما و همکاران شما کمک می کند تا راحت تر نفس بکشد و خطر سرماخوردگی و سایر مشکلات سلامتی را کاهش می دهد.

بهبود ظاهر فرش

تمیز کردن حرفه ای فرش به بهبود ظاهر و احساس کف شما کمک می کند. با جمع شدن کثیفی و گرد و غبار، الیاف فرش مات می‌شوند، که باعث می‌شود فرش کهنه و فرسوده به نظر برسد، بدون در نظر گرفتن میزان لایه‌های زیرین، خشن و صاف به نظر برسد. تمیز کردن متخصص به جلوگیری از پاره شدن کثیفی و گرد و غبار روی الیاف فرش کمک می‌کند که در نهایت باعث می‌شود تا برای مدت طولانی‌تری ظاهر بهتری داشته باشند و نرم‌تر شوند.

خرید فرش امروزه نه تنها برای زیبایی منزل است بلکه نوعی سرمایه گذاری نیز می باشد ، با نگهداری اصولی فرش سرمایه خود ارزشمند خود را حفظ کنید . بازدید روزانه و نظافت های حرفه ای معمول ، به اطمینان از پاکیزه و تمیز بودن فرش شما و همچنین خانه شما کمک می کند .

حرف آخر

فرش بامبو فرشی بسیار گران قیمت و نفیس است که به دلیل مزیت های فراوانی که دارد ، توانسته جای خود را در دنیای فرش امروز به خوبی باز کند. این نوع فرش از الیاف طبیعی گیاه بامبو بافته می شود. با انتخاب قالیشویی نائین برای شستشوی فرش بامبو سرمایه ارزشمند خود را حفظ کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست