انتخاب معتبرترین قالیشویی در حکیمیه که تمام خدمات فرش و مبل را انجام دهد، نیاز به دقت بسیار زیادی دارد. به خاطر آن فرش ها سرمایه های ما هستند و معمولا گران قیمت و با ارزش می باشند، در نتیجه نمی خواهیم فرش هایمان در طول شستشو آسیب و ضرر ببینند.
به طور کلی باید به دنبال یک قالیشویی در حکیمیه باشید که خدمات حرفه ای را با پرسنل ماهر ارائه دهند که از مواد شوینده با کیفیت و مناسب استفاده کند. علاوه بر این موارد باید دارای بیمه، مجوزهای رسمی فعالیت و عضور رسمی اتحادیه قالیشویی باشند.

قالیشویی محدوده حکیمیه
بهترین انتخاب قالیشویی نائین که بهترین قالیشویی در حکیمیه می باشد که به خاطر خدمات عالی مناسب ترین قالیشویی شرق تهران می دانند. علاوه بر این به دلیل تعرفه مناسب و به صرفه ای که برای خدمات متنوع و مختلف خود تعیین کرده است، جزء بهترین قالیشویی محدوده تهرانپارس به شمار می رود.

محله حکیمیه

محله حکیمیه یکی از محله های قدیمی شمال شرقی تهران می باشد که در منطقه 4 تهران قرار دارد. حکیمیه یکی از محله های خوب تهران است که تقاضا و خواهان بسیار زیادی به دلیل داشتن آب و هوای بسیار مطلوب و مناسب دارد.

بعضی از خدمات شرکت نائین

1. شستشوی انواع فرش ها: قالیشویی در حکیمیه متخصص شستشوی انواع فرش های ماشینی، دستبافت، کرک، ابریشم و تابلوفرش با رعایت تمام نکات
2. رفوگری: برطرف کردن هرگونه پارگی انواع فرش و تابلو فرش
3. رنگ برداری و لکه برداری: پاک کردن و برداشتن هرگونه لکه و رنگ بدون آسیب زدن به فرش
4. ریشه زنی: تعمیر و بافت ریشه نو برای انواع فرش ها و تابلو فرش ها
5. خشکشویی: خشکشویی انواع مبل ها و موکت ها با دستگاه های نیمه اتوماتیک در منزل
6. خدمات مربوط به مبل شویی: تمام خدمات شستشو و خشک کردن مبل را انجام می دهند
7. حمل و نقل فرش از درب منزل تا محل قالیشویی با رعایت تمامیه اصول: فرش های مورد نظر را در درب منزل تحویل گرفته و در آخر با رعایت کامل نکات آن را درب منزل تحویل می دهند.
8. استفاده از افراد با تجربه و مجرب در قالیشویی نائین: تمامیه پرسنل های قالیشویی نائین افرادی ماهر و با تجربه هستند که دارای چندین سال سابقه می باشند.
9. چرم دوزی و شیرازه بافی
10. مرمت و بازسازی برای انواع مختلف فرش
11. استفاده از مواد شوینده اصل و با کیفیتقالیشویی حکیمیه

بهترین قالیشویی در حکیمیه برای شستشوی فرش ماشینی

قالیشویی نائین اصل که جزء بهترین قالیشویی محدوده بلوار ابوذر می باشد، با استفاده از تکنیک‌ های شستشو و خشک کردن فرش ‌های ماشینی به وسیله تکنولوژی پیشرفته و مدرن، بدون ایجاد کوچک ترین مشکل در تار و پود، شیرازه بندی و حفظ آرایش ریشه‌ های آن‌ها، آماده ارائه مناسب ترین خدمات به مشتریان عزیز در محدوده حکیمیه می باشد.
فرآیند شستشو فرش ‌های ماشینی در ابتدا با آشنایی و در نظر گرفتن ساختار، ویژگی ‌های ظاهری آن و طرح و نقش فرش شروع خواهد شد و در نهایت با ضمانت سلامت کامل فرش ها و پاکیزگی تمام آن به پایان خواهد رسید. قالیشویی نائین توانسته است با به کارگیری پرسنل مجرب و ماهر، مدرن ترین تجهیزات و مواد شوینده در تمام زمینه های شستشو و خشک کردن فرش های ماشینی پیشگام باشد و رضایت کامل مشتریان عزیز خود را جلب کند.

معتبرترین قالیشویی در حکیمیه برای شستشوی فرش دستباف

قالیشویی نائین، با در نظر گرفتن تمامی باید ها و نباید های شستشو فرش ‌های دستبافت در جنس ‌های مختلف (پشم ، گل ابریشم و …)، آن‌ ها را تحویل می گیرد و با تجهیزات مدرن و پیشرفته شستشو آن‌ ها را به طورکامل و تمیز انجام می ‌دهد. این مجموعه در فرآیند شستشو فرش‌ های دستبافت با در نظر گرفتن همه موارد لازم آن، از ‌جمله درجه حرارت آب، نحوه شستشو و روند خشک کردن فرش‌ ها متناسب با جنس فرش‌ های دستبافت، پاکیزگی و سلامت کامل فرش را به ضمانت خواهد کرد.
ای شرکت با توجه به تجربه و تخصص بالای قالیشویی محدوده نبرد در شستشوی فرش های دستبافت، می توان با اطمینان خاطر نسبت به مواد مصرفی، دستگاه های به کار گرفته شده و پرسنل ماهر و باتجریه که شستشو فرش را بر عهده دارند، فرش های دست بافت با هر نوع جنس (کرک، گل ابریشم و …) را تحویل مرکز قالیشویی در حکیمیه دهید.
از این رو خیال خود را نسبت به روش های شستشو و خشک کردن فرش راحت می کنید. تنها کافی است با تکیه بر تجربه، تخصص و تعهد مرکز قالیشویی نائین که بهترین قالیشویی در حکیمیه می باشد نسبت به تحویل فرش های دست بافت خود، اقدام نمایید.
با سپردن فرش های دستبافت خود به پرسنل های مجرب و ماهر قالیشویی نائین می توانید خیالتان را برای شستشوی فرش های دستبافت با بالاترین کیفیت راحت کنید در حالی که آن ها را در کوتاه ترین زمان ممکن در محل مورد نظر شما، تحویلتان می دهند.

اشتباهات در انتخاب بهترین قالیشویی در حکیمیه

ضروری است که قبل از تصمیم گیری در مورد ارسال فرش هایتان به قالیشویی ها از صداقت ادعای آنان مطلع شوید. بهتر است قبل از ارسال فرش ها به قالیشویی هفت نکات زیر را بدانید که اشتباهی در این مورد مرتکب نشوید:

اشتباه شماره 1: انتخاب قالیشویی بر اساس تجهیزات

یقینا تجهیزات به روز و جدید برای ارائه خدمات با کیفیت قالیشویی ضروری است، اما اگر پرنسل آن به خوبی آموزش ندیده باشد، بهترین تجهیزات دنیا هم نمی تواند باعث آن شود که خدمات خوب و مناسبی را ارائه دهد. بهترین راه کار برای دانستن این موضوع، اطمینان بدست آوریم که به درستی آموزش دیده باشند یا دیدن نمونه کارها که کمک زیادی به شما خواهد کرد.
قالیشویی نائین که بهترین قالیشویی در حکیمیه می باشد از بهترین و با کیفیت ترین دستگاه ها استفاده می کند تا خدمات خوبی را به شما ارائه دهد. گرچه سرمایه اصلی ما پرسنل کار بلد و با تجربه هستند که با انواع و اقسام فرش ها آشنا بوده روش های مناسب برای شستشوی هر یک را می دانند.

اشتباه شماره 2: انتخاب قالیشویی فقط بر اساس قیمت پایین

به سه دلیل نباید فقط و فقط به خاطر قیمت پایین یک قالیشویی را انتخاب کرد:
1- قیمت پایین مانند طعمه ای است که شما را مجبور می کند تماس گرفته و قرار ملاقات را تعیین نمایید. اما پس از این که خدمات انجام شد، به بهانه های مختلف قیمت بالاتری از شما می گیرند.
2- کمترین قیمت را برای “تک فرایند” در نظر می گیرند و مشتری را تحت فشار قرار می دهند تا گران ترین “فرایند دوگانه / لوکس” (فرآیند غیرقانونی ) را خریداری کند.
3- معمولا از ارزان ترین مواد شیمیایی و تجهیزات پایین استفاده می کنند و شما در واقع با انتخاب کردن یک قالیشویی ارزان که پرسنل تخصص کافی ندارند، نه تنها صرفه جویی نخواهید کرد، بلکه به خاطر آسیب های جدی که به فرش ها، مبل ها و یا خوشخواب های شما وارد می شود دچار ضرر خواهید شد.
قالیشویی نائین که مناسب ترین قالیشویی در حکیمیه می باشد، ترکیبی از مناسب ترین قیمت ها ( بر اساس مصوبه و بخش نامه های اتحادیه ) و بالاترین کیفیت را در خدمات قالیشویی خود به شما ارائه خواهد داد.

اشتباه شماره 3: انتخاب قالیشویی فقط بر اساس یک تماس تلفنی

همانند انتخاب هر ارائه دهنده خدمات دیگری، ایده بسیار خوبی است که قبل از رزرو خدمات یک قالیشویی، اعتبارنامه آن را بررسی کنید.قالیشویی در حکیمیه

اشتباه شماره 4: انتخاب قالیشویی هایی که ضمانت و بیمه ارائه نمی دهد

قالیشویی های بی تجربه و ناشی از انواع دلایل برای این که خدمات خود را ضمانت و گارانتی نکنند، استفاده می کنند، مانند ((اگر فرش قدیمی باشد و لکه های دائمی داشته باشد چه؟))
قالیشویی های باتجربه و ماهر می دانند که مشتریان هرگز بی منطق نیستند و آن ها اطلاعات بسیار خوبی دارند که کدام یک از لکه های روی فرش هایشان دائمی است. همچنین می دانند که شرکتی که صد درصد ضمانت رضایت ارائه نمی دهد، از توانایی خود در جلب رضایت مشتریان استفاده نمی کند.

اشتباه شماره 5: انتخاب قالیشویی که از محصولات تمیز کننده طبیعی استفاده نمی کند

استفاده از مواد شیمیایی تمیز کننده فرش علاوه بر اینکه برای سلامتی انسان مضر است، می تواند برای حیوانات و محیط زیست هم مضر و خطرناک باشد.

اشتباه شماره 6: انتخاب قالیشویی که دارای مجوز رسمی و یا عضو اتحادیه نیست.

این که یک قالیشویی در حکیمیه مجوز رسمی برای فعالیت نداشته باشد به این معناست که فعالیت های آن غیرقانونی بوده است.

اشتباه شماره 7: انتخاب قالیشویی که از روش و راه های مناسب استفاده نمی کند.

روش های متفاوت و مختلفی برای شستشوی فرش ها و خدمات قالیشویی وجود دارد. هر یک از این روش ها برای شرایط خاصی مناسب می باشد و این به تخصص و تجربه پرسنل های قالیشویی بستگی دارد که کدام را انتخاب کند تا به او کمک کند و به سرعت تشخیص دهد چه روشی را برای هر فرش باید در نظر بگیرد.

سخن پایانی

قالیشویی نائین که بهترین انتخاب برای قالیشویی در حکیمیه است دارای مجوز رسمی، گواهینامه و عضویت رسمی اتحادیه قالیشویی های کشور می باشد که کیفیت و قانونی بودن کار این قالیشویی در محدوده پیروزی را کاملا تضمین می کند.

1 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست