تعداد قالیشویی در تهران بسیار زیاد می باشد و هر روز به تعداد آن ها اضافه می شود. ولی شناخت یک قالیشویی معتبر و با کیفیت باعث خواهد شد تا بدون نگرانی در مورد کیفیت شستشو، فرش را به آن قالیشویی ارسال می نمائید. یکی از معتبرترین قالیشویی در رسالت تهران شرکت قالیشویی نائین است.
قالیشویی معتبر که برای شستشوی فرش از به مدرن ترین تکنولوژی و پرسنل با تجربه و ماهر کمک می گیرد و سابقه طولانی در ارائه خدمات قالیشویی شرق تهران دارد. این شرکت در اکثر محل های تهران سرویس دهی دارد که در ادامه مطلب به آن ها می پردازیم. در این مطلب به ویژگی های بهترین قالیشویی در پیروزی و محلات دیگر تهران خواهیم پرداخت.قالیشویی در رسالت

معیارهای انتخاب بهترین قالیشویی

برای انتخاب قالیشویی خوب، فضای مجازی و تبلیغات نقش بسیار مهمی خواهد داشت. با ارائه تبلیغات درست و خدمات با کیفیت به مشتریان می توان تعداد مشتریان را افزایش داد تا از خدمات بهترین قالیشویی در رسالت استفاده نمائید.
مهم ترین معیار انتخاب قالیشویی در نبرد داشتن مجوز رسمی از سوی اتحادیه قالیشویان می باشد. مشتریان عزیز با دیدن مجوزهای لازم می توانند با خیال راحت فرش های خود را به قالیشویی ارسال نمایند. که قالیشویی نائین اصل با داشتن مجوز رسمی از اتحادیه جزء معتبرترین قالیشویی های تهران می باشد که تمامی خدمات مربوط به شستشوی انواع فرش ها، کلیه خدمات مربوط به رفوگری، مبلشویی و خشکشویی در محل را به بهترین نحو انجام می دهند.

شرایط لازم برای انتخاب معتبرترین قالیشویی

برای انتخاب قالیشویی معتبر و بزرگ بهتر می باشد با اتحادیه شهر خود تماس گرفته و اطلاعات لازم را در این مورد کسب نمائیید. می توانید با این کار از قیمت مد نظر اتحادیه از خدمات شرکت های قالیشویی اطلاع به دست آورید. از خدمات مهم قالیشویی مانند شستشوی فرش، خشکشویی و ترمیم آن و رفوگری و … اشاره نمود.

اهمیت استفاده از خدمات معتبرتربن قالیشویی در رسالت

استفاده از خدمات قالیشویی های معتبر می‌تواند مزایای زیادی برای افراد و مشتریان عزیز داشته باشد که مهم ‌ترین آن ها عبارتند از:
1. این قالیشویی ها از پرسنل متخصص و با تجربه استفاده می کنند.
2. این شرکت ‌ها اغلب از تجهیزات مدرن و ابزار های مطمئن برخوردار هستند که فرآیند شستن را به ‌صورت اتوماتیک انجام می دهند.
3. در هزینه، زمان و انرژی افراد صرفه ‌جویی می شود.
4. از مواد شوینده و راه های ویژه ای برای شستشوی انواع فرش ‌های ماشینی، دستبافت و … استفاده می کنند.
5. استفاده از خدمات قالیشویی در رسالت به حفظ سلامت فرش ‌ها کمک شایانی خواهد کرد و اگر فرش هایتان دچار صدمه و آسیبی شده باشند به وسیله پرسنل متخصص ترمیم و تعمیر خواهند شد.

روش های تشخیص بهترین قالیشویی در رسالت

فرش‌ از وسایل ضروری هر خانه‌ می باشد که باعث زیبایی و بهتر دیده شدن فضای خانه می شود. مخصوصا اگر فرش مورد استفاده دستباف ایرانی باشد،، نگه ‌داری و تمیز کردن این هنر، کار دشواری است. یکی از مهم ترین موارد برای نگه‌ داری این فرش، شستشوی آن خواهد بود.
اگر فرش ‌ها اصولی شسته نشوند باعث خراب شدن و نابودی بافت های آن خواهد شد. از رو برای انتخاب بهترین قالیشویی در بلوار ابوذر باید نکاتی را بدانیم که عبارتند از:
1. استفاده از پرسنل ماهر در شستشوی انواع فرش ها
2. زیر نظر اتحادیه و قیمت آن هماهنگ با نرخ اتحادیه باشد.
3. خدماتی نظیر مبل شویی و موکت، لکه گیری ، ترمیم ریشه فرش و رفع بید زدگی و … داشته باشند.
4. از دستگاه ‌های پیشرفته و مدرن استفاده می کنند.
5. قالیشویی در رسالت از مواد شوینده با کیفیت استفاده می کنند و کیفیت شستشو آن ها بسیار بالا می باشد.
6. فرش ها را به موقع تحویل مشتریان می دهند
7. داشتن جواز کسب از اتحادیه
8. دادن رسید و فاکتور برای خدمات مد نظر
که در قالیشویی نائین تمامیه این نکات و ویژگی ها رعایت می شود و تمام تلاش خود را برای رضایت مشتریان عزیز انجام خواهد داد.معتبرترین قالیشویی در رسالت

پارامترهای مهم یک قالیشویی معتبر

داشتن ضمانت شستشو، عضو اتحادیه قالیشویی بودن، نرخ ثابت، نحوه شستشوی انواع فرش ها، داشتن پرسنل مجرب و ماهر، تعهد و مسئولیت پذیر بودن و زمان بندی درست از پارامترهای مهم قالیشویی معتبر می باشد. قالیشویی های معتبر باید برای شستشوی فرش ها ضمانت ارائه دهند به خاطر آن که فرش های دستباف و ابریشمی باید با دقت و حساسیت خاصی شستشو شوند و نیاز به مراقبت های ویژه ای دارند.
به طور کلی در معتبرترین قالیشویی در تهرانپارس برای راحتی و جلوگیری از صدمه جدی به فرش از ابزارهای مکانیزه و اتوماتیک استفاده می کنند و این موضوع دلیل خوبی برای ضمانت شستشو فرش ها محسوب خواهد شد. که در قالیشویی نائین اصل علاوه بر دادن ضمانت شستشو، تمامی خدمات با بالاترین کیفیت به شما مشتریان عزیز ارائه خواهد شد. این شرکت با داشتن این ویژگی ها جزء بهترین قالیشویی در رسالت نیز می باشد.
اعطای مجوز کار از سمت اتحادیه قالیشویان به برخی شرکت ها در مقایسه با سایر قالیشویی ها نشاندهنده ی اعتبار و تعهد و مسئولیت پذیری بیشتر آن ها می باشد. این دسته از قالیشویی هایی که عضو اتحادیه قالیشویان هستند از طرف کارشناسان مورد بررسی قرار گرفته و تمام دستگاه ها های آن ها از جهت سلامت فنی بررسی می شوند و همچنین مهارت و دانش کارکنان شرکت نیز بررسی می شود و با تایید متخصصین اتحادیه، مجوز ادامه فعالیت قالیشویی صادر خواهد شد.

برخی از مهم ترین خدمات شرکت قالیشویی نائین

1. شستشوی انواع فرش ها: قالیشویی در نبرد متخصص شستشوی انواع فرش های دستبافت، ماشینی، کرک، ابریشم و …. با رعایت تمام نکات مربوط به شستشو
2. رفوگری: از بین بردن هر گونه پارگی انواع فرش ها و تابلو فرش ها
3. رنگ و لکه برداری: تمیز کردن و برداشتن هر نوع لکه و رنگ بدون صدمه زدن به فرش
4. ریشه زنی: تعمیر و بافت ریشه نو برای انواع فرش ها و تابلو فرش ها
5. خشکشویی: خشکشویی انواع مبل ها و موکت ها با ابزار های نیمه اتوماتیک و اتوماتیک در منزل
6. خدمات مربوط به مبل شویی: تمامی خدمات شستشو و خشک کردن مبل را به صورت حرفه ای و با بالا ترین کیفیت انجام می دهند
7. حمل و نقل فرش از درب منزل تا قالیشویی با رعایت تمامی اصول شستشو: فرش های مورد نظر را در درب منزل تحویل می گیرند و در آخر با رعایت کامل نکات مهم، آن را درب منزل مشتریان عزیز تحویل می دهند.
8. استفاده از افراد با تجربه و ماهر در قالیشویی نائین اصل: تمامی پرسنل های قالیشویی نائین افرادی ماهر و با تجربه بوده که دارای چندین سال سابقه هستند.
9. چرم دوزی و شیرازه بافی فرش
10. مرمت و بازسازی برای انواع گوناگون فرش
11. استفاده از مواد شوینده مناسب هر فرش و با کیفیت
به خاطر داشتن انواع خدمات و کارشناس های ماهر، قالیشویی نائین جزء معتبرترین و بهترین قالیشویی در رسالت می باشد که با داشتن چندین سال سابقه در شستشوی انواع فرش ها، مبل ها و …. آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز خواهد بود.بهترین قالیشویی در رسالت

نرخ شستشوی فرش ها در معتبر ترین قالیشویی ها

هزینه قالیشویی در نائین، متناسب با قیمت اتحادیه تعیین خواهد شد و با توجه به رتبه بندی خدمات و همچنین نوع فرش ها متفاوت خواهد وبد. این خدمات که بر هزینه تاثیر می گذارند عبارتند از:
1. شستشوی عادی فرش های دستباف (پشمی، ابریشم، گل ابریشم و…)
2. اعلاشویی همراه با لکه بری فرش های دستباف (ابریشم، پشمی، گل ابریشم و …)
3. شستشوی معمول فرش های ماشینی
4. اعلاشویی همراه با لکه بری فرش های ماشینی
5. قالیشویی در رسالت به شستشوی انواع مختلف گبه دستباف و فرش‌ های عتیقه و صادراتی می پردازد.
6. شستشو و خشکشویی انواع موکت ها
7. خشکشویی فرش های دستباف
8. خشکشویی انواع فرش های ماشینی و فانتزی و ….

چرا برای شستشوی فرش ها باید آن ها را به قالیشویی نائین ارسال نمائیم؟

قالیشویی نائین یکی از با تجربه ترین و معروف ترین قالیشویی های شرق تهران می باشد که رضایت مشتریان در طول این مدت، بر این ادعا صحه خواهد گذاشت. از این رو قالیشویی نائین به عنوان بهترین انتخاب برای زمانی که نیاز به خدمات راجع به انواع فرش ها داریم، خواهد بود.
در گذشته مردم به صورت دسته جمعی فرش ها را به کنار چشمه ها می بردند و با آب و صابون آن ها می شستند ولی امروزه با وجود قالیشویی های زیاد و نداشتن دسترسی آسان به روش های سنتی شستشو، بهترین راه، انتخاب یک قالیشویی مطمئن و معتبر خواهد بود، به این خاطر که بتوانید با خیالی راحت فرش های خود را برای شستشو به قالیشویی های معتبر بسپارید. از این رو بهترین گزینه خدمات قالیشویی نائین می باشد که تجربه ای شیرین و رضایت بخش را برای شما عزیزان به ارمغان می آورد.

سخن آخر

مشتریان عزیز می توانند برای انتخاب بهترین قالیشویی در رسالت تحقیقات لازم را انجام داده و به کمک اتحادیه قالیشویی این شرکت های معتبر را انتخاب نمایند. قالیشویی نائین با داشتن سابقه و فعالیت درخشان در این زمینه، خدمات برتر و با کیفیتی را به شما مشتریان عزیز ارائه می دهد. شما عزیزان برای راهنمایی و اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان قالیشویی ما تماس گرفته و سوالات خود را راجع به خدمات قالیشویی در حکیمیه بپرسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست