قالیشویی نائین اصل

5 درصد تخفیف خدمات قالیشویی ویژه اردیبهشت ماه

قالیشویی سیدخندان

در بهترین قالیشویی سیدخندان امکان شستشوی قالی های مختلف با روش های نیمه سنتی و اتوماتیک وجود دارد. در این مرکز هر فرش متناسب با ویژگی های خود با استفاده از یکی از این شیوه ها شسته می شود. به همین خاطر امکان بروز آسیب در قالی ها در این فرش شویی ها به صفر می رسد. یکی از اصلی ترین دغدغه های افراد هنگام مراجعه به قالیشویی ها، روش شستشو و در عین حال عدم آسیب به قالی است. بهترین قالیشویی های سیدخندان این موضوع را در نظر دارند. اگر شما نیز جز این دسته از افراد دغدغه مند هستید، می توانید با خیال راحت قالی های خود را به این مراکز بسپارید.

در این صورت ضمن شستشوی تمیز فرش و تحویل آن به صورت سالم از خدمات دیگری نیز بهره مند خواهید شد. برخی از این خدمات متخص بهترین قالیشویی های منطقه سیدخندان است. به همین خاطر در هیچ مرکز دیگری امکان بهره مندی از آن ها به صورت همزمان وجود ندارد.

شستشوی قالی در بهترین قالیشویی سیدخندان و روش های آن

قالیشویی های سیدخندان مراکزی هستند که در محدوده شمال شرقی تهران و در محله سیدخندان واقع شده اند. سید خندان در منطقه سه تهران قرار دارد. این محله از جنوب با خیابان سهروردی، از شمال با بزرگراه حقانی و از شرق با خیابان دکتر شریعتی مجاورت دارد. در غرب آن نیز بزرگراه همت و مدرس واقع شده است.قالیشویی نائین سیدخندان، بهترین فرش شویی با تخفیفات فصلی

مراکز بسیاری در این محله در زمینه شستشوی فرش فعالیت دارند. در بهترین آن ها معمولا از دو شیوه پرکاربرد برای شستن قالی های مختلف استفاده می شود که عبارت هستند از:

شستشوی نیمه سنتی یا نیمه اتوماتیک

شیوه ای که با عنوان نیمه سنتی شناخته می شود، روشی برای شستشوی فرش و ترکیبی از شیوه سنتی و اتوماتیک است. به طور کلی سه روش برای شستن قالی ها وجود دارد که شامل سنتی، نیمه سنتی و تمام اتوماتیک می شود.

روش سنتی مدت ها است که منسوخ شده است و تنها برای برخی از قالی های دستباف و حساس از آن استفاده می شود. در آن شیوه برای شستن فرش از هیچ دستگاه و تجهیزات به خصوصی استفاده نمی شود. این در حالی است که در روش نیمه سنتی یا نیمه اتوماتیک در قالیشویی سیدخندان در برخی از مراحل از دستگاه های پیشرفته استفاده می کنند.

معمولا این روش بدین شکل است که غبارگیری و شستشو به صورت سنتی و توسط نیروی انسانی انجام می شود. سپس برای خشک کردن قالی از دستگاه ها و خشک کن های پیشرفته استفاده می کنند. این شیوه در بیشتر موارد برای شستشوی قالی های دستباف کاربرد دارد.

چرا که اگر برخی از قالی های دستباف با روش تمام اتوماتیک شسته شوند، ممکن است در آن ها آسیب های جدی ایجاد شود. از جمله این آسیب ها می توان به اختلاط رنگ ها اشاره کرد.

شستشوی تمام اتوماتیک

شیوه پرکاربرد دیگر در بهترین قالیشویی محدوده سیدخندان برای شستن قالی ها، روش تمام اتوماتیک است. امروزه از این شیوه در کارخانه های پیشرفته قالیشویی استفاده می شود. زیرا این روش نیازمند دستگاه های تمام اتوماتیک برای تمام مراحل شستشوی فرش است.

در این روش تمامی مراحل از غبارگیری گرفته تا خشک کردن توسط دستگاه های به روز دنیا انجام می شود. به صورتی که در این روش هیچ نیروی انسانی دخالت ندارد. تنها بخشی که بر عهده نیروی انسانی است، تحت عنوان اپراتور دستگاه ها شناخته می شود.

این روش برای شستن انواع قالی های ماشینی در بهترین قالیشویی سیدخندان کاربرد دارد. استفاده از شیوه تمام اتوماتیک موجب تمیزی بهتر فرش ها، عدم آسیب به آن ها و صرفه جویی در زمان می شود. زیرا دستگاه های اتوماتیک در کوتاه ترین زمان قالی ها را شستشو می دهند. بنابراین شما فرش خود را نیز در زمان کمی تحویل خواهید گرفت.

خدمات بهترین فرش شویی سیدخندان چیست؟

تا بدین جا با چگونگی خدمات شستشوی فرش در قالیشویی های برتر سیدخندان آشنا شدید. حال باید بدانید در بهترین فرش شویی های منطقه سیدخندان علاوه بر شستشوی فرش، خدمات مختلفی به مشتریان ارائه می شود. از جمله این خدمات می توان به دو مورد مهم و کاربردی زیر اشاره کرد:

تعمیر آسیب فرش ها

برخی از افراد هنگام شستشوی قالی های آسیب دیده خود در قالیشویی ها نگران گسترش آسیب ها هستند. این در حالی است که در بهترین قالیشویی منطقه 7 در کنار خدمات شستشو، تعمیرات نیز انجام می شود. به همین دلیل هیچ گونه جای نگرانی از این بابت وجود ندارد.خدمات بهترین فرش شویی سیدخندان چیست؟

قالی شما هر گونه آسیبی که داشته باشد، می توانید با خیال راحت آن را به بهترین قالیشویی سیدخندان بسپارید. زیرا در این مجموعه مانند قالیشویی نائین اصل خدمات تعمیری گوناگون از جمله موارد زیر برای رفع آسیب های مختلف فرش ارائه می شود:

  • رفوگری؛
  • ترمیم؛
  • ریشه بافی؛
  • چرم دوزی؛
  • شیرازه دوزی؛
  • و بسیاری موارد دیگر.

بنابراین با مراجعه به بهترین فرش شویی سیدخندان ضمن تمیز کردن و شستشوی قالی خود، آن را تعمیر کنید. با سپردن فرش خود به این مجموعه ها قالی خود را صحیح و سالم و بدون هیچ اثری از آسیب ها تحویل خواهید گرفت.

مبلشویی

این روزها شستشو و تمیزکاری مبل ها بیش از فرش ها حائز اهمیت است. زیرا مبلمان بیشتر از قالی ها کاربرد دارد و امکان کثیفی آن ها نیز بیشتر است. البته در عین حال شاید شستن فرش به تنهایی و در منزل امکان پذیر باشد اما شستشوی مبل امکان ندارد.

زیرا برای شستن مبلمان نیازمند تجهیزات و وسایلی هستید که در هر منزلی به راحتی پیدا نمی شود. همچنین این کار باید به صورت تخصصی و توسط افراد کاربلد انجام شود تا به مبل آسیب نرسد. به همین خاطر امروزه در بهترین قالیشویی سیدخندان خدماتی تحت عنوان مبلشویی در کنار دیگر خدمات ارائه می شود.

این خدمات یک تفاوت اساسی با شستشوی فرش دارد و آن نیز ارائه خدمات مبلشویی در محل است. با بهره مندی از خدمات مبلشویی سیدخندان شما از مزایای بسیاری بهره مند خواهید شد که عبارت هستند از:

  • شستشوی تمیزتر مبلمان؛
  • نداشتن دغدغه از بابت جا به جایی مبل ها؛
  • شستشو و تمیز کردن مبلمان در کم ترین زمان.

دقت داشته باشید که این خدمات برای همه مبل ها با پارچه ها و متریال های مختلف قابل استفاده است.

قالیشویی نائین سیدخندان، بهترین فرش شویی با تخفیفات فصلی

با توجه به آنچه درباره خدمات بهترین قالیشویی محدوده سیدخندان گفته شد، می توان گفت مجموعه نائین اصل یکی از این مراکز است. زیرا در مرکز ما انواع خدمات شستشوی فرش، مبلشویی و تعمیرات ارائه می شود. امکان بهره مندی از خدمات مجموعه ما در شرق تهران وجود دارد. دفتر قالیشویی نائین اصل نیز واقع در تهرانپارس است.قالیشویی سیدخندان

با این حال برای بهره مندی از خدمات نائین نیازی به مراجعه حضوری نیست. در واقع شما می توانید علاوه بر مراجعه حضوری از طریق تماس تلفنی نیز سفارش خود را در نائین ثبت کنید. مجموعه نائین به عنوان بهترین قالیشویی سیدخندان، با توجه به خدماتی که دارد، توجه مشتریان بسیار را به خود جلب می کند.

البته ویژگی های منحصر به فرد نائین در این راستا بی تاثیر نیستند و از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

تخفیفات فصلی

با وجود قالیشویی نائین جای نگرانی از بابت هزینه شستشوی فرش وجود ندارد. زیرا مجموعه ما برای مشتریان تخفیفات فصلی در نظر می گیرد. چنان که با استفاده از این تخفیفات می توانید با مناسب ترین قیمت از خدمات گوناگون بهره مند شوید. ارائه این تخفیف ها به معنای کاهش کیفیت خدمات نیست بلکه با وجود پرداخت هزینه مناسب از خدمات باکیفیت بهره مند می شوید.

سابقه 50 ساله

سابقه و تجربه یک قالیشویی نشان دهنده کیفیت خدمات و رضایت مشتریان آن است. در این رابطه باید بدانید که مجموعه ما حدود نیم قرن سابقه دارد. این سابقه طولانی مدت نشان می دهد که کیفیت خدمات ما در طول این سال ها هیچ تغییری نکرده است. البته نائین در تمام این سال ها از جدیدترین و بهترین دستگاه ها و تجهیزات استفاده کرده است. به همین دلیل تغییر در کیفیت خدمات مشاهده نمی شود.

حال اگر این خصوصیات این قالیشویی سیدخندان نظر شما را نیز جلب کرده است، همین الان نسبت به ثبت سفارش اقدام کنید. یک تماس با نائین می تواند در کسب اطلاعات در رابطه با خدمات و قیمت ها و ثبت سفارش به شما کمک کند.

نتیجه گیری

در محله سیدخندان در شرق تهران قالیشویی هایی بسیاری فعالیت می کنند اما بهترین آن ها دارای خدمات خاصی هستند. در بهترین فرش شویی های این منطقه شستشوی فرش با دو روش نیمه سنتی و اتوماتیک انجام می شود. از روش نیمه سنتی برای شستشوی قالی های دستباف و از شیوه تمام اتوماتیک برای شستن قالی های ماشینی استفاده می کنند.

در کنار شستشوی فرش در این مراکز خدمات دیگری نیز وجود دارد که مهم ترین آن ها تعمیر فرش و مبلشویی است. خدمات مبلشویی این مراکز برخلاف دیگر خدمات در محل ارائه می شود و دیگر دغدغه جا به جایی مبلمان را نخواهید داشت.

قالیشویی نائین اصل یکی از مراکز فعال در منطقه سیدخندان است که تمامی خدمات ذکر شده را دارد. به همین دلیل جز بهترین مراکز قالیشویی سیدخندان به شمار می رود. مجموعه ما دارای بیش از 50 سال تجربه است و تخفیفات فصلی نیز دارد. بنابراین با مراجعه به نائین قالی های خود را به بهترین شکل و با مناسب ترین قیمت شستشو دهید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا