قالیشویی نائین اصل

5 درصد تخفیف خدمات قالیشویی ویژه اردیبهشت ماه

قالیشویی منطقه 14

قالیشویی منطقه 14

شستشوی فرش در بهترین مراکز قالیشویی منطقه 14 بر اساس نوع آن با روش های مختلفی انجام می شود. البته تنها خدمات بهترین فرش شویی منطقه 14، شستن قالی نیست. از گذشته تاکنون طبق رسومات سالانه یا حتی چندین بار در سال ایرانیان نسبت به خانه تکانی و تمیزکاری اقدام می کنند. در این راستا شستشوی فرش یکی از بخش های اساسی تمیزکاری محسوب می شود که امروزه قالیشویی ها این کار را برعهده می گیرند. در خانه تکانی و تمیزکاری، دیگر وسایل خانه مانند مبل ها نیز نیازمند شستشو هستند.

این در حالی است که شستشوی این اقلام در منزل کار دشواری است. به همین خاطر بهترین مراکز قالی شویی منطقه 14 شستشوی این موارد را نیز برعهده می گیرند. البته شستشوی هر فرش و مبلمان طبق خصوصیات آن انجام می شود. بدین شکل وسایل شما دچار آسیب نخواهند شد. البته این مستلزم ثبت سفارش در بهترین مرکز قالیشویی در منطقه 14 است.

شستشوی فرش در قالیشویی منطقه 14

هر زمان که برای خانه تکانی یا تمیزکاری اقدام می کنید، برای شستن قالی های خود می توانید روی مراکز قالیشویی معتبر منطقه 14 حساب کنید. اصلی ترین خدماتی که توسط این مراکز ارائه می شود، شستن قالی های گوناگون است. چنان که در بهترین قالیشویی منطقه چهارده تهران انواع فرش های زیر شسته می شوند:شستشوی فرش در قالیشویی منطقه 14

  • ماشینی؛
  • دستباف؛
  • ابریشم؛
  • گل ابریشم؛
  • ابریشم ماشینی؛
  • پرزبلند؛
  • وینتیج؛
  • نفیس؛
  • ترک؛
  • و بسیاری موارد دیگر.

بنابراین در صورت مراجعه به این قالیشویی ها مانند نائین اصل به هیچ عنوان با محدودیت از نظر نوع فرش مواجه نخواهید شد. زیرا این مراکز تمامی امکانات و تجهیزات لازم برای شستن هر نوع قالی را دارند. به همین دلیل برای شستن هر قالی، ابتدا آن را به طور کامل از نظر نوع، رنگ، جنس، طرح وغیره بررسی می کنند.

سپس متناسب با خصوصیات فرش از بهترین روش برای شستشو استفاده می شود. زیرا قالیشویی های برتر این منطقه همچون نائین از دو روش نیمه سنتی و تمام اتوماتیک برای شستن قالی ها استفاده می کنند. اینکه فرش شما با کدام یک از این روش ها شسته شود، به خصوصیات آن بستگی دارد.

البته معمولا در بهترین قالیشویی منطقه 14 شستشوی قالی های ماشینی به صورت تمام اتوماتیک انجام می شود. این در حالی است که قالی های دستباف به صورت نیمه سنتی شسته می شوند که دچار آسیب نشوند.

بهترین فرش شویی منطقه 14 چه خدماتی دارد؟

قالیشویی های معتبر و برتر فعال در منطقه 14 در ارائه خدمات تنها به شستشوی فرش اکتفا نمی کنند. در این مراکز با توجه به نیاز مردم، خدمات دیگری نیز ارائه می شود که در زمان خانه تکانی بسیار کارآمد هستند. از جمله این خدمات می توان به دو مورد زیر اشاره کرد:

مبلشویی در محل

در این دسته از قالیشویی ها با توجه به اهمیت شستشوی مبل به اندازه اهمیت شستن فرش، خدمات مبلشویی ارائه می شود. تیمی متخصص و حرفه ای این خدمات را انجام می دهند. همچنین شستشوی مبل توسط این مراکز قالیشویی شرق تهران با تجهیزات و امکانات به روز انجام می شود.

اما نکته مهم تر این است که شستشوی مبل توسط این قالیشویی ها با شستشوی فرش یک تفاوت اساسی دارد. آن تفاوت به محل مبلشویی در قالیشویی منطقه 14 مربوط می شود. با توجه به اینکه جا به جایی و حمل مبل تا محل کارخانه قالیشویی کار آسانی نیست، از این خدمات در محل مورد نظر می توانید بهره مند شوید.

چنان که تیم متخصص با تجهیزات و امکانات مورد نیاز در محل مورد نظر شما حاضر می شوند و مبل ها را تمیز می کنند. بنابراین دیگر دغدغه ای از بابت چگونگی حمل مبلمان تا کارخانه قالیشویی نداشته باشید و هم زمان با شستن فرش ها، مبل ها را تمیز کنید.

تعمیرات فرش

یکی دیگر از خدمات بهترین فرش شویی منطقه 14، تعمیر فرش است. شاید قابل باور نباشد اما با توجه به اینکه اکثر قالی هایی که برای شستشو به قالیشویی منتقل می شوند دچار آسیب هستند، این خدمات وجود دارد. زیرا در بسیاری از موارد در صورت عدم تعمیر، فرش در زمان شستشو دچار آسیب های جدی تر خواهد شد.

خدمات تعمیری قالیشویی خوب منطقه 14 شامل دو مورد پرکاربرد از جمله موارد زیر می شود:

رفوگری

این خدمات برای قالی هایی کاربرد دارد که دچار آسیب هایی همچون پارگی، پوسیدگی، سوختگی، بیدخوردگی وغیره شده باشند. در این صورت در بهترین قالیشویی منطقه 14، فرش شما توسط اساتید حرفه ای در زمینه رفوگری، ترمیم و رفو می شوند. چنان که کاملا آثار آسیب از بین می رود و قالی خود را سالم تحویل می گیرید.

ریشه بافی

ریشه بافی خدماتی است که شامل جدا کردن ریشه های پوسیده و جایگزینی آن ها با ریشه های جدید و سالم می شود. این خدمات برای فرش هایی کاربرد دارد که ریشه های آن ها دچار پوسیدگی های جدی شده باشند.تعمیر ریشه فرش منطقه 14

زیرا ریشه در حفظ سلامت قالی اهمیت بسیاری دارد و در صورت بروز آسیب در این قسمت، دیگر بخش های فرش نیز به مرور زمان از بین می رود. بنابراین با بهره مندی از این خدمات از حفظ سلامت و افزایش طول عمر فرش های خود اطمینان حاصل کنید. کافی است با شماره قالیشویی منطقه 14 تماس بگیرید و از این خدمات در کم ترین زمان بهره مند شوید.

قالیشویی نائین منطقه 14، منصف ترین و معتبرترین فرش شویی

با توجه به آنچه درباره خدمات قالیشویی در منطقه 14 گفته شد، باید بدانید قالیشویی نائین اصل یکی از این مراکز به شمار می رود. زیرا امکان بهره مندی از تمامی خدمات ذکر شده در مجموعه ما وجود دارد. همچنین نائین به عنوان معتبرترین و منصف ترین فرش شویی در منطقه 14 شناخته می شود اما چرا؟ از جمله دلایل آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

سابقه ای بیش از نیم قرن!

مجموعه ما بیش از 50 سال است که در زمینه شستشوی فرش تحت نظر اتحادیه قالیشویی فعالیت دارد. نیم قرن سابقه نائین نشان از کیفیت خدمات آن دارد که موجب خشنودی مشتریان است. ترکیب سابقه طولانی مدت و عضویت مجموعه ما در اتحادیه، آن را به یکی از معتبرترین قالیشویی های منطقه 14 تبدیل کرده است.

ارائه خدمات در زمان کوتاه!

در مجموعه قالیشویی نائین منطقه 14 ما با استفاده از به روزترین تجهیزات و امکانات سعی در ارائه سریع خدمات داریم. ما به عنوان بهترین قالیشویی منطقه 14 با شستشوی تمام اتوماتیک قالی ها، آن ها را در کوتاه ترین زمان به شما تحویل می دهیم.

استفاده از مواد شوینده درجه یک!

در نائین خبری از مواد شوینده بی کیفیت، اسیدی و بدون خاصیت تمیزکنندگی بالا نیست. در مجموعه قالیشویی نائین اصل ما از بهترین مواد شوینده برای شستن قالی ها و حتی مبلمان استفاده می کنیم. این مواد شوینده نه تنها خاصیت تمیز کنندگی بسیار زیادی دارند، هیچ آسیبی به فرش وارد نمی کنند.

زیرا ما از مواد شوینده متناسب با نوع قالی شما استفاده می کنیم. همچنین مقدار مواد شوینده مصرفی توسط تیم متخصص بر اساس خصوصیات فرش شما تعیین می شود. بدین شکل قالی شما بر اثر استفاده از مقدار زیاد مواد شوینده یا مواد اسیدی دچار آسیب و کاهش طول عمر نخواهد شد.

ارائه تخفیفات فصلی!

یکی از ویژگی های منحصر به فرد نائین که جلب توجه بسیاری از مشتریان را به همراه دارد، تخفیفات مجموعه ما است. شما کم تر مرکز قالیشویی را می توانید در اطراف پیدا کنید که خدمات آن با تخفیف ارائه شود. چرا که مراکز قالیشویی منطقه 14 و تحت نظر اتحادیه، بر اساس تعرفه های اتحادیه خدمات خود را قیمت گذاری می کنند.

ما نیز از این همین روند پیروی می کنیم اما برای درک حال مشتریان سعی در ارائه تخفیف و کاهش هزینه ها داریم. چنان که به صورت فصلی تخفیفات به خصوصی را برای برخی از خدمات لحاظ می کنیم. بدین شکل شما بدون دغدغه هزینه می توانید از خدمات ما با همان کیفیت سابق بهره مند شوید.

مشاوره و ثبت سفارش تلفنی

از دیگر خدمات قالیشویی نائین می توان به امکان دریافت مشاوره و ثبت سفارش به صورت تلفنی اشاره کرد. اگر زمان کافی برای مراجعه حضوری به مجموعه ما را ندارید، کافی است با شماره قالیشویی منطقه چهارده تماس بگیرید.

در این صورت نه تنها می توانید اطلاعات کافی در رابطه با قیمت و خدمات را دریافت کنید بلکه سفارش خود را ثبت خواهید کرد.

نتیجه گیری

بهترین مراکز قالیشویی در منطقه 14 معمولا شستشوی انواع فرش ها از ماشینی گرفته تا دستباف، ابریشم و حتی قالی های نفیس و وینتیج را انجام می دهند. تفاوت اصلی این مراکز در شستشوی قالی ها به روش آن ها مربوط می شود.

در بهترین قالیشویی منطقه 14 قالی ها متناسب با خصوصیات و ویژگی هایی که دارند، با بهترین روش ممکن شسته می شوند. چنان که نه تنها به خوبی و در زمان کوتاه تمیز شوند بلکه آسیبی به آن ها وارد نشود.

البته این تنها خدمات قالیشویی های این منطقه نیست و با مراجعه به این مراکز از خدمات مبلشویی و تعمیر فرش نیز بهره مند خواهید شد. یکی از بهترین مراکز فعال در منطقه 14 که تمامی این خدمات را با قیمت منصفانه و تخفیف های فصلی ارائه می دهد، قالیشویی نائین اصل است. همچنین مجموعه ما بیش از نیم قرن سابقه دارد و این نشان از خدمات باکیفیت است. برای بهره مندی از خدمات نائین کافی است با شماره مجموعه ما تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا