قالیشویی نائین اصل

5 درصد تخفیف خدمات قالیشویی ویژه اردیبهشت ماه

قالیشویی محدوده نظام آباد

قالیشویی نظام آباد با خدمات فرش شویی با دستگاه تمام اتومات

در بهترین مرکز قالیشویی نظام آباد علاوه بر شستشوی فرش می توانید از خدمات کاربردی ریشه بافی و رنگ برداری بهره مند شوید. امروزه یکی از اصلی ترین ویژگی های بهترین فرش شویی های یک منطقه مانند نظام آباد، ارائه خدمات کاربردی است.

با توجه به این موضوع می توان گفت کاربردی ترین خدمات در کنار شستشوی قالی ها، تعمیر آن ها است. به همین دلیل در معتبرترین مراکز نظام آباد امکان بهره مندی از این خدمات وجود دارد. چنان که با مراجعه به این مراکز قالی خود را نه تنها تمیز بلکه سالم تر از زمانی که تحویل داده اید، دریافت کنید.

بنابراین با وجود این فرش شویی ها دیگر نگران چگونگی شستشوی قالی های آسیب دیده نباشید. البته خدمات این مراکز تنها شامل شستشو و تعمیر قالی نمی شود. شما حتی مبل های خود را برای شستشو می توانید به این قالیشویی ها بسپارید.

خدمات قالیشویی نظام آباد چیست؟

نظام آباد یکی از محله های منطقه هفت تهران است و بخشی از آن در منطقه هشت قرار دارد. این محله از شمال به خیابان رسالت، از جنوب به محله امام حسین، از شرق به نارمک و از غرب به مجیدیه منتهی می شود. قالیشویی های بسیاری در این منطقه خدمات رسانی می کنند اما مراکز معتبر در بین آن ها انگشت شمار است.خدمات قالیشویی نظام آباد چیست؟

این مراکز را از روی خدمات آن ها می توانید تشخیص دهید. زیرا در این فرش شویی ها معمولا خدماتی ارائه می شود که در دیگر مراکز وجود ندارد. شستشوی انواع قالی ها، شستشوی مبل و تعمیر فرش ها از مهم ترین خدمات بهترین مراکز قالیشویی محدوده نظام آباد هستند. در ادامه به صورت کامل به معرفی این خدمات قالیشویی های نظام آباد می پردازیم:

شستن انواع قالی ها با دستگاه های پیشرفته

در قالیشویی های برتر نظام آباد همانند مراکز دیگر شستشوی فرش انجام می شود اما با کمک دستگاه های حرفه ای این کار را انجام می دهند. در این فرش شویی ها اگرچه برخی از آن ها مانند نائین قدمتی بیش از نیم قرن دارند اما از به روزترین تجهیزات استفاده می کنند.

چنان که در قالیشویی نظام آباد قالی ها با دستگاه های تمام اتوماتیک و بسیار پیشرفته انجام می شود. به همین دلیل در این مراکز فرش ها به بهترین شکل ممکن تمیز و درخشنده می شوند. ضمن اینکه در مدت زمان کوتاهی می توانید قالی خود را تمیز تحویل بگیرید.

با توجه به امکانات و تجهیزات پیشرفته مورد استفاده در این مراکز، امکان شستن انواع قالی ها در آن ها وجود دارد. بنابراین شما می توانید انواع قالی های زیر را برای شستشو به قالیشویی های معتبر نظام آباد بسپارید:

 • فرش های دستباف؛
 • ابریشم؛
 • گل ابریشم؛
 • نفیس؛
 • قدیمی؛
 • قالی های ماشینی؛
 • پرزبلند؛
 • فانتری؛
 • وینتیج؛
 • ابریشم ماشینی؛
 • ترک؛
 • و بسیاری موارد دیگر.

البته دقت داشته باشید که تمامی این فرش ها در بهترین قالیشویی های نظام آباد با دستگاه تمام اتوماتیک شسته نمی شوند. زیرا برخی از آن ها ممکن است دچار آسیب شوند. به همین دلیل در این مراکز ابتدا جنس و نوع قالی را بررسی و سپس متناسب با آن از بهترین شیوه شستشو استفاده می کنند.

تعمیر فرش در بهترین فرش شویی نظام آباد

نه تنها شستشو بلکه تعمیر آسیب های قالی های خود را نیز می توانید به بهترین قالیشویی نظام آباد بسپارید. زیرا در این مراکز، اساتید تعمیر و ترمیم فرش ها مشغول به فعالیت هستند. کافی است در بررسی های پیش از شستشو آسیبی در فرش مشاهده شود تا در فرش شویی نظام آباد آن را به بهترین شکل برطرف کنند. بهترین خدمات تعمیری این مراکز عبارت هستند از:

ریشه بافی

ریشه قالی ها معمولا زودتر از دیگر قسمت های آن ها دچار پوسیدگی می شود. در عین حال ریشه محافظ سلامت فرش است و آسیب به آن موجب از بین رفتن قالی می شود. به همین دلیل در مراکز قالیشویی معتبر نظام آباد خدماتی تحت عنوان ریشه بافی ارائه می شود.

این خدمات برای قالی های ماشینی به شکلی است که ریشه های پوسیده از فرش جدا می شوند و آن ها را با ریشه ها جدید جایگزین می کنند. این در حالی است که برای قالی های دستباف، ریشه ای مشابه ریشه پوسیده توسط اساتید حرفه ای به قالی بافته می شود.

چرم دوزی

چرم دوزی به دوخت نوارهای چرمی در حاشیه فرش ها گفته می شود. این کار نه تنها بر زیبایی و جلوه قالی تاثیر دارد بلکه از حاشیه آن محافظت می کند. چنان که با بهره مندی از این خدمات قالیشویی نظام آباد، پوسیدگی حاشیه فرش موجب از بین رفتن دیگر بخش های آن نخواهد شد.

شیرازه دوزی

گاهی اوقات فرش های قدیمی یا قالی هایی که کاربرد زیادی داشته اند از قسمت حاشیه طولی پوسیده می شوند. در این شرایط با مراجعه به بهترین قالیشویی منطقه 7 و بهره مندی از خدمات شیرازه دوزی می توان مشکل را برطرف کرد. زیرا این پوسیدگی ممکن است منجر به از بین رفتن تار و پود اصلی فرش شود. در شیرازه دوزی با نخی همرنگ حاشیه قبلی فرش برای آن حاشیه این جدید بافته می شود.

لکه برداریلکه برداری فرش در قالیشویی و رفوگری نظام آباد

از دیگر خدمات تعمیر فرش در بهترین فرش شویی نظام آباد می توان به لکه برداری اشاره کرد. همانطور که از عنوان این خدمات مشخص است، در صورتی که روی قالی شما لکه ماندگاری ایجاد شده باشد توسط اساتید لکه برداری برطرف می شود. چنان که در نهایت نه تنها اثری از لکه باقی نمی ماند بلکه هیچ آسیبی به رنگ یا تار و پود فرش وارد نخواهد شد.

رنگ برداری

خدمات رنگ برداری زمانی کاربرد دارد که به دلایل مختلف از جمله شستشوی نادرست، الیاف بی کیفیت فرش وغیره رنگ های قالی شما قاطی شده باشند. در این صورت بهترین قالیشویی نظام آباد مانند نائین اصل با خدمات رنگ برداری این مشکل را برطرف می کند. در ابتدا رنگ های روشن قالی تمیز می شوند. سپس رنگ های کمرنگ شده توسط اساتید حرفه ای در این زمینه پررنگ خواهند شد.

شستشوی مبل

علاوه بر کلیه خدمات ذکر شده، مبلشویی نیز توسط این مراکز انجام می شود. تمامی مدل های مختلف مبلمان از جمله موارد زیر را قالیشویی محدوده نظام آباد شستشو می دهد:

 • کلاسیک؛
 • استیل؛
 • راحتی؛
 • مدرن؛
 • تخت شو؛
 • و موارد دیگر.

مبلشویی در این قالیشویی ها بر عهده تیمی حرفه ای و متخصص است که با کمک بهترین تجهیزات و مواد شوینده این کار را انجام می دهند. دقت داشته باشید که امکان بهره مندی از خدمات مبل شویی این فرش شویی ها در منزل یا محل مورد نظر شما وجود دارد. پس جای هیچ نگرانی از بابت چگونگی حمل و جا به جایی مبلمان نیست.

قالیشویی نائین نظام آباد، بهترین قالیشویی با نیم قرن سابقه

یکی از بهترین مراکز قالیشویی فعال در نظام آباد با ارائه کلیه خدمات ذکر شده، قالیشویی نائین اصل است. مجموعه ما بیش از نیم قرن در زمینه شستشوی انواع قالی ها سابقه و تجربه دارد. در نائین، به عنوان بهترین قالیشویی نظام آباد قالی ها با استفاده از به روزترین دستگاه ها، تجهیزات و مواد شوینده درجه یک شسته می شوند.قالیشویی نائین نظام آباد، بهترین قالیشویی با نیم قرن سابقه

مبلشویی، شستشوی انواع فرش ها و تعمیر آن ها از جمله تعمیر ریشه، لکه برداری، رنگ برداری وغیره در مجموعه ما انجام می شود. البته خدمات امکان بهره مندی از خدمات نائین تنها در شرق تهران وجود دارد. دفتر مرکز ما نیز در تهرانپارس واقع شده است.

قالیشویی نائین نظام آباد ویژگی های منحصر به فردی دارد که توجه هر مشتری را به خود جلب می کند. از جمله خصوصیات خاص نائین می توان به موارد زیر اشاره کرد:

تیم حرفه ای و متخصص

تیم فعال در مجموعه ما متشکل از افراد متخصص در حیطه های مختلف است. چنان که تمامی خدمات ما را افراد ماهر و حرفه ای ارائه می دهند. به همین دلیل خیال شما از بابت کیفیت خدمات کاملا آسوده خواهد بود.

ارائه خدمات در کم ترین زمان

خدمات مجموعه نائین به گونه ای هستند که در زمانی کوتاه ارائه می شوند. زیرا ما از تجهیزات و امکانات مدرن استفاده می کنیم. این موضوع باعث می شود که مدت زمان ارائه خدمات این قالیشویی نظام آباد کاهش پیدا کند. بنابراین اگر از معطلی ها و سهل انگاری های قالیشویی ها خسته شده اید، با خیال راحت از خدمات نائین استفاده کنید.

تخفیف های فصلی

یکی دیگر از دلایلی که باعث افزایش تعداد مشتریان ثابت قالیشویی نائین اصل می شود، تخفیف های فصلی است. ما در زمان های مختلف و به صورت فصلی یا حتی ماهانه برای تمامی خدمات خود تخفیف در نظر می گیریم. بدین شکل شما می توانید در نائین از خدمات باکیفیت اما با قیمت مناسب بهره مند شوید. کافی است با نائین تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید.

نتیجه گیری

قالیشویی های معتبر نظام آباد معمولا از نظر خدمات بسیار منحصر به فرد هستند. زیرا در این مراکز برخلاف دیگر فرش شویی ها امکان بهره مندی از خدمات متعدد وجود دارد. در این مجموعه ها علاوه بر شستن فرش، شستشوی مبلمان نیز انجام می شود.

همچنین می توانید تعمیر آسیب های قالی خود را به این قالیشویی ها بسپارید. زیرا در این مراکز خدمات تعمیری مانند ریشه بافی، شیرازه دوزی، چرم دوزی، لکه برداری و حتی رنگ برداری ارائه می شود. با این اوصاف یکی از بهترین مراکز قالیشویی نظام آباد، قالیشویی نائین است.

نائین با تکیه بر نیم قرن سابقه، تیم متخصص و دستگاه ها و تجهیزات به روز، بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه می دهد. همچنین با بهره مندی از تخفیفات فصلی نائین اصل می توانید با پرداخت هزینه مناسب، باکیفیت ترین خدمات را دریافت کنید. کافی است همین الان برای ثبت سفارش با نائین تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا